bieliźniarstwo i pończosznictwo

Wszechpolak o bieliźnie (6104)

W trakcie przeglądania internetu, w portalu www.racjonalista.pl natknęliśmy się na dość ciekawą opinię dotyczącą stringów. Na tyle ciekawą i oryginalną, że postanowiliśmy zacytować jej obszerne fragmenty.

“Przeprowadzone ostatnimi czasy przez niezależne, chrześcijańskie środowiska naukowe badania jednoznacznie wykazały, że nawet okazjonalne noszenie stringów nie jest obojętne dla zdrowia kobiety.

reklama

Naukowcy ponad wszelką wątpliwość udowodnili, iż stały nacisk wywierany na miejsce intymne u kobiety prowadzi do szeregu chorób i przypadłości jak np. rak szyjki macicy czy bezpłodność. Odważniejsi badacze uważają nawet, że skutkiem noszenia tego typu bielizny mogą być choroby serca.
O moralnym aspekcie całej sprawy nawet nie wspominam, powiem tylko, że w świetle powyższych badań stało się oczywiste, iż permanentny nacisk wywierany na TĘ cześć ciała przez Stringi powoduje myśli nieczyste, spustoszenie w sferze emocjonalnej i duchowej, poczucie osamotnienia, lęki, wyrzuty sumienia, myśli samobójcze i …w konsekwencji niekontrolowaną rozwiązłość seksualną.
Powiedzmy sobie zresztą szczerze, że Biblia ani słowem nie wspomina o stringach! Zatem skąd się one wzięły? Czy nie jest to aby kolejny owoc przewrotności szataniej, kolejne zgniłe jabłko podrzucone grzesznej Ewie przez Bestię? Wielu – w tym i ja – sądzi, że tak! Osobiście uważam, że bielizna damska powinna być jednoczęściowa, wyprodukowana ze zdrowego ekologicznego polskiego lnu w kolorach stonowanych, niekrzykliwych i eleganckich np. szarym. Przewiewna i nie zanadto podkreślająca figurę. Można by nawet pomyśleć o specjalnej, chrześcijańskiej modzie dla kobiet, o chrześcijańskim kroju odzieży wierzchniej. No, ale to w przyszłości… Na razie zaprotestujmy wszyscy przeciwko stringom. Jestem pewien, że w tej akurat sprawie poprze mnie każda Polka! (trochę się powtarzam ale temat bardzo leży mi na sercu) [SIPAR]

Autorowi powyższej opinii pragniemy wyjaśnić, że seksowne majtki z paseczkiem między pośladkami, znane dziś jako stringi, po raz pierwszy pojawiły się w 1939 roku z myślą o egzotycznych tancerkach, którym nowojorski burmistrz zabronił tańczyć w nocnych klubach nago. Dziś stringi to najpopularniejszy znany fetysz z wyjątkowym wydźwiękiem erotycznym noszony przez większość kobiet, często specjalnie przez nie eksponowany. Największą ich zaletą jest to, że damskie pośladki wyglądają w nich wyjątkowo dobrze. Kreatorzy prześcigają się w dodawaniu coraz to nowszych motywów do najpopularniejszych dziś majtek . motywy kwiatowe, kokardki, serduszka, motylki, cekiny, kamyczki, łańcuszki to już standard. Ostatnio rekordy popularności biją koronkowe stringi ze sznurem pereł zamiast tradycyjnego sznurka. Podobno stringi te zapewniają nie tylko wyjątkowe wrażenia wzrokowe dla mężczyzn, ale także poruszające się chłodne perełki działają stymulująco na kobiety.

reklama
Spis treści aktualnego numeruWydania archiwalne